Проведено районний конкурс вокальних та інструментальних гуртів

опубліковано: 2019.03.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 84

Нещодавно відбувся районний конкурс вокальних та інструментальних гуртів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти в приміщенні районного Будинку культури. У конкурсі взяло участь 19 закладів освіти, серед яких гурти із району, у т. ч. із Войнилівської та Новицької ОТГ, інформує сайт РДА..

Головною метою даного заходу було виявлення та підтримка творчо обдарованих виконавців, підвищення рівня виконавської майстерності та розвиток вокального мистецтва. А от завдання журі полягало в тому, щоб обрати переможців І районного етапу та направити на ІІ обласний етап колективи в таких номінаціях: «Вокальні гурти» (тріо, квартет, квінтет, ансамбль) та «Інструментальні гурти» (народні інструменти).

І ті, і інші із завданням впоралися на відмінно! Таки чином, представляти наш район на обласному рівні будуть інструментальний гурт Мостищанської ЗОШ І-ІІ ст. «Музиченьки», вокальне тріо «Чарівна скрипка» Войнилівського ліцею та вокальний гурт «Веселка» Войнилівського ЦДЮТ. 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини