Всеукраїнський конкурс «КНИГОМАНІЯ-2019» крокує сільськими бібліотеками Калущини

опубліковано: 2019.03.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 152

14 березня у бібліотеці-філії с. Кропивник проведено сільський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019», в якому взяли участь учні 7-х класів. Конкурс «Книгоманія» – свято книги, і тих, хто любить це нетлінне і вічне творіння людства. Користувачі бібліотеки щорічно беруть активну участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «Книгоманія». Книги – мов ріки, що наповнюють собою увесь світ, це джерело мудрості. Дійсно, читаючи книги, ми отримуємо естетичну насолоду, стаємо розумнішими, отримуємо знання, стаємо цікавими співрозмовниками. Одні книги дарують веселий настрій, змушують сміятися, інші розкривають таємниці Всесвіту. Юні читачі відповідали на питання літературної вікторини, презентували свої читацькі щоденники, цікаво розповідали про свої улюблені книги та їхніх героїв. Переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2019» стала учениця 7-го класу Фединяк Яна, яка буде представляти нашу бібліотеку у ІІ-му (районному) етапі конкурсу в Калуській ЦРБ.

У бібліотеці-філії №1 с. Томашівці  спільно з бібліотекою-філією №2 відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019». Участь у конкурсі взяли учні 7 класу. Юні читачі відповідали на питання літературної вікторини «Відгадай героя книги», «У світі пригод», «Народна мудрість» презентували свої читацькі щоденники, цікаво розповідали про свої улюблені книги та їхніх героїв. Журі у складі вчителя української мови і літератури Надії Бойчук, завідувачки бібліотеки-філії № 1 с. Томашівці Ольги Сулими, завідувачки бібліотеки-філії № 2 с. Томашівці Надії Луців відзначили переможців І туру Всеукраїнського конкурсу «Книгомація-2019». Ними стали Софія Грабарська (користувач бібліотеки-філії № 1 с. Томашівці) та Ірина Самардак (користувач бібліотеки-філії № 2 с. Томашівці).

15 березня у бібліотеці-філії с. Перекоси відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2019», в якому взяли участь юні книголюби 7 класу сільської бібліотеки. Конкурс проходив у два етапи: перший – «Розповідь про свою улюблену книгу» та другий – «Літературна вікторина». Переможцем конкурсу стала читачка - Соломія Мудрик. У бібліотеці організовано книжкову виставку «Сторінками улюблених книг».

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини