Наказ військового комісара про призов калушан на строкову військову службу весною

опубліковано: 2019.03.15 | Коментарів: 0 | Переглядів: 151

ВИТЯГ З НАКАЗУ

військового комісара

Калуського об’єднаного міського військового комісаріату

(по основній діяльності)

01.03.2019                                                    м. Калуш                                                    № 19

 

Про призов громадян України  на строкову військову службу весною 2019 року

 

З метою забезпечення якісного проведення призову весною 2019 року наказую:

1. На підставі Закону України №3597-IV від 04 квітня 2006 року “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента від 30 січня 2019 року № 22/2019 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році” з 01 квітня 2019 року по 30 червня 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю м. Калуша та Калуського району підлягають усі громадяни 2001 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1992-2000 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Призову на строкову військову службу протягом квітня-червня 2019 року підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

4. Усі громадяни, які підлягають явці та призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю м. Калуша та Калуського району, що знаходиться за адресою: м. Калуш, вул. Степана Бандери, 25 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до військового комісаріату не пізніше 10 квітня 2019 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

5. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Калуша та Калуського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовні дільниці.

7. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.   

АНДРІЙ ПАВЛИШИН, військовий комісар Калуського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини