Дмитро Іванців, Назарій Делікат та Андрій Ковальчук — переможці ІІ Всеукраїнського турніру з боротьби самбо

опубліковано: 2019.03.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 113

В Івано-Франківському Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з боротьби самбо на честь прикарпатських майстрів серед юнаків 2003-2005 років народження і молодших.

Понад 250 спортсменів зі Львова, Ужгорода, Хмельницького, Тернополя, Івано-Франківська (3 команди), Надвірної, Тисмениці, Косова, Рожнятова та Калуша виборювали престижні нагороди, інформує Василь Клим, тренер-викладач ДЮСШ «Сокіл», володар чорного паска, 2 ДАН.

Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття. Спортсменів тепло привітали заслужений тренер України Євгеній Боднарук, головний суддя змагань, майстер спорту України з боротьби самбо Віталій Данилик, а також представники Івано-Франківської міської ради.

На радість калушан срібними призерами турніру з боротьби самбо після впертої боротьби стали калушани Дмитро Іванців (ЗОШ №7) — у ваговій категорії понад 46 кг; Назарій Делікат (ЗОШ №10) — у ваговій категорії понад 60 кг; Андрій Ковальчук — у ваговій категорії до 49 кг.

На фото — Назарій Делікат.


Третю сходинку п’єдесталу пошану посіли також вихованці ДЮСШ «Сокіл» Олександр Косило (ЗОШ №11) — у ваговій категорії до 27 кг, Андрій Мисів (ЗОШ №10) — у ваговій категорії до 35 кг, Тарас Федишин (ЗОШ №6) та Юрій Сербін (ЗОШ №6) — у ваговій категорії 46 кг.

На фото: Олександр Косило, Юррій Сербін та Андрій Ковальчук зі своїм тренером Василем Климом

 

За здобуті другі та треті місця на ІІ Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо на честь прикарпатських майстрів серед юнаків вихованців ДЮСШ «Сокіл» нагороджені дипломами, медалями і кубками Івано-Франківської самбо.

Василь Клим, тренер-викладач ДЮСШ «Сокіл», володар чорного паска, 2 ДАН

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини