Іван Данів прозвітував про роботу за 4 місяці на посаді голови РДА

опубліковано: 2019.03.11 | Коментарів: 0 | Переглядів: 166

11 березня голова РДА Іван Данів прозвітував перед громадськістю за 4 місяці на посаді керівника виконавчої влади району. У заході взяли участьдепутати районної ради, голова сільської ради Новицької ОТГ Михайло Срібняк, члени громадської ради при райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів РДА, керівники установ та організацій району, директори навчальних закладів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблого в районі проведення ООС калушанина Богдана Гавриліва та померлого ветерана АТО Дмитра Оленюка.

Відтак Іван Данів проінформував громадськість про проведену районною державною адміністрацією роботу за 4 місяці, зупинився на основних досягненнях і здобутках у економічному та соціальному розвитку району.

Іван Данів зазначив, що з перших днів роботи на посаді голови РДА визначив основні напрямки роботи в районі, окреслив завдання, які необхідно вирішувати. Особлива  увага зверталася  на   питання  соціально-економічного розвитку району, посилення соціального захисту жителів району, передусім сімей учасників АТО, наповнення бюджету, енергоощадність, екологічні питання (берегоукріплення), реалізацію реформ у сфері освіти, медицини, проведення в районі  реформи децентралізації.

Підчас робочих поїздок в села району із сільськими головами обговорювалися питання соціально-економічного розвитку територіальних  громад, зокрема проблемні питання в закладах освіти, культури та медицини, покращення благоустрою населених  пунктів, стану доріг. Найбільша проблема у наших селах – це зношена інфраструктура, дороги, стихійні сміттєзвалища. За результатами нарад із сільськими головами та директорами шкіл,  об’їзду населених пунктів району сформовано перелік проблемних питання, які потребують першочергового вирішення та питання для вирішення  на перспективу.

Завдяки співпраці з обласною адміністрацією та обласною радою у грудні 2018 року з обласного бюджету залучено  503 тис. грн, які витрачено на матеріально-технічне оснащення закладів освіти, культури та медицини. У грудні  минулого року з державного бюджету виділено 748,5 тис. грн Завійській сільській раді  для спорудження спортивного майданчика із штучним покриттям в селі Грабівка.

З обласного бюджету на Калуський район передбачено  кошти на такі об’єкти, як капітальний ремонт приміщень Добровлянського НВК І-ІІІ ступенів – 345 тис. грн; капітальний ремонт спортзалу Сівка-Калуського НВК І-ІІ ст. – 250 тис. грн; капітальний ремонт Народного дому в с. Лука –  200 тис. грн; реконструкція опалення з влаштуванням модульної газової котельні корпусу № 1  Завійської ЗОШ І-ІІ ст. – 100 тис. грн; капітальний ремонт спортивного залу Сівко-Войнилівського ліцею –  80  тис. грн; будівництво водопроводу в с. Вістова  –  100 тис. грн; капітальний ремонт приміщень групи дошкільного виховання та благоустрою прилеглої території Томашівської ЗОШ І-ІІ ст. –  80 тис. грн; капітальний ремонт амбулаторії в с. Копанки – 100 тис. грн; нове будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Голинської ЗОШ І-ІІІ ст. – 650 тис. грн, встановлення металопластикових вікон у Войнилівському ліцеї –  100 тис. грн, капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Вилки Верхнянської ОТГ – 150 тис. грн. Також передбачені кошти в розмірі 589,2 тис. грн як дотація з обласного бюджету районному бюджету на утримання закладів охорони здоров’я   району.

Керівництвом райдержадміністрації приділяється значна увага вирішенню екологічних проблем. З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища залучатимуться кошти на виконання таких природоохоронних заходів: будівництво берегозакріплювальних споруд у таких населених пунктах: с. Тужилів  – 1,49 млн грн; с. Пійло – 340 тис. грн; с. Середній Угринів – 340 тис. грн; на реконструкцію  каналізаційних мереж у с. Копанки – 260  тис. грн; на проведення заходів для боротьби з шкідливою дією вод на території с. Перевозець  Войнилівської ОТГ –  250  тис. грн. 

Крім цього, направлено листа голові ОДА про виділення району  коштів в сумі 1,46 млн грн на будівництво берегозакріплювальних споруд правого берега р. Лімниця у с. Добровляни. Також подано запит на виділення коштів на  будівництво  берегозакріплювальних споруд  в с. Яворівка на суму 990 тис. грн.

Райдержадміністрацією сформовано перелік об’єктів будівництва, проектів розвитку соціально-економічної сфери і інфраструктури, що  планується  реалізувати на період 2019-2021 років. Районною державною адміністрацією налагоджено конструктивну роботу з  районною радою. За звітний період районна рада прийняла 5 програм, які ініціювала районна державна адміністрація. Крім того, прийнято Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги, що, в свою чергу, дозволить зберегти всі фельдшерсько-акушерські пункти в районі.

У 2019 році за підтримки районної ради з районного бюджету спрямовано місцевим бюджетам на реалізацію пріоритетних інвестиційних проектів 1,18 млн грн.

Районна державна адміністрація підготувала інвестиційний проект для фінансування ремонту металевого моста через річку Чечва за рахунок державного фонду регіонального розвитку. Виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено експертизу проекту. Кошторисна вартість - 10,9 млн грн.

Райдержадміністрація спільно з районною радою підтвердила свою участь у співфінансуванні інвестиційних проектів, які фінансуватимуться з державного фонду регіонального розвитку. Це, зокрема, будівництво Боднарівської ЗОШ І-ІІІ ст., поточний ремонт металевого моста через річку Чечва на автомобільній дорозі Пійло – Довге-Калуське та прибудову спорткомплексу до Новицького ліцею.

Значну увагу установ та служб району  було  зосереджено на питанні роботи в зимовий період, зокрема, щодо  належного  утримання та експлуатації доріг, забезпечення стабільної роботи об’єктів соціальної сфери.

З обласного бюджету було виділено 199 тис. грн, з яких 147 тис. грн  використано на придбання   матеріалівдля  зимового експлуатаційного утримання  доріг,  а 52 тис. грн – надання послуг із зимового експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення.

Окрім того, у 2018 році на поточний ремонт автомобільної дороги «Новиця - Середній Угринів» з обласного бюджету виділено 197,2 тис. грн. Департаментом будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури ОДА виконано капітальний ремонт автомобільної дороги «Добровляни-Завій» на суму  1,37 млн грн. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини