Відбувся семінар шкільних бібліотекарів міста

опубліковано: 2019.02.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 145

27 лютого 2019 року на базі Калуської початкової школи №11 відбувся міський семінар бібліотекарів. Тема семінару – «Формування системи роботи з дитячою книгою у початковій школі: спільна робота бібліотекаря та вчителя початкових класів».

Читання – засіб контакту дитини з широким світом, з рідною мовою і культурою. Основним завданням бібліотекаря і педагога є навчити школяра навичкам роботи з книгою та елементами пошуку потрібної книги чи інформації. Видатний педагог Василь Сухомлинський підкреслював, що читання, як джерело духовного збагачення, не зводиться до вміння читання, із цього вміння воно тільки починається.

Слухачі семінару обговорили актуальні питання формування системи роботи з дитячою книгою у початковій школі.

Основні аспекти виховання культури читання висвітлила методист Калуського міського методичного центру Людмила Гнатишин. Це насамперед позакласне читання та бібліотечні уроки. Навчити дитину сприймати прочитане, осмислити та поділитись враженням з іншими – це і є умінням відчувати красу художнього слова як мистецтва.

Цікавим та змістовним був відкритий бібліотечний урок в З-А класі, який спільно провели завідувач бібліотеки Тетяна Кальмук та вчитель початкових класів Леся Бучак. Тема уроку – «Велике диво книга». Саме про виховання уважного читача на уроках читання та бережливе ставлення до книги розповіла під час обговорення уроку вчитель.

Досвідом роботи з формування читацьких інтересів та культури читання під час проведення масових бібліотечних заходів у Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 поділилась завідувач бібліотекою закладу Ольга Пасєка.

З особливим інтересом слухачі семінару сприйняли презентацію віртуальної виставки «Топ-10 кращих книг для молодших школярів», яку представила бібліотекар Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Оксана Дзудзило.

IMG_5031 IMG_5020 IMG_5013 20190227_134906 20190227_133925 20190227_130934 IMG_5032

 

Калуський міський методичний центр

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини