Переможцем турніру з міні-футболу на кубок імені Степана Бандери стала команда з Тужилова

опубліковано: 2019.02.18 | Коментарів: 0 | Переглядів: 250

15 лютого  в селі Новиця відбувся щорічний турнір з міні-футболу на кубок імені С.Бандери. Організатором  заходу виступив відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Новицької сільської ради об’єднаної територіальної громади. Співорганізатори турніру —  Федерація футболу Калуського району, а також окремі депутати Новицької сільської ради. Допомогу в організації та проведенні турніру надали підприємці з сіл Новиця та Підмихайля. Участь у змаганнях взяли команди із сіл Старий Угринів, Новиця, Бережниця, Тужилів, Берлоги та збірна Новицької ОТГ. Підтримати свої команди зібралася велика кількість вболівальників. Серед гостей змагання були депутати Калуської районної ради, Новицької сільської ради ОТГ, старости округа Підмихайля та Старий Угринів.

З привітальним словом до учасників та гостей змагань звернулися перший заступник Новицького сільського голови Євген Романів та голова оргкомітету, депутат Новицької сільської ради ОТГ Микола Когут, які подякували командам за участь та побажали перемог.
Після виконання державного гімну України та офіційного відкриття змагань, відбулося жеребкування, яке провели представники оргкомітету змагань та голова ФФ Калуського району Володимир Луцький. Команди були поділені на 2 підгрупи. У першу підгрупу увійшли команди : Новиці, Угринова та Тужилова. До другої підгрупи команди Берлогів, Бережниці та збірна ОТГ.

Переможцями підгруп стали команди Тужилова та збірної ОТГ, які і зіграли   у фіналі турніру. У безкомпромісній боротьбі ці команди  зіграли внічию— 1:1. Доля переможця турніру вирішувалася у серії післяматчевих пенальті, за результатами яких переможцем стала команда с.Тужилів. Перехідний кубок переможцям вручив перший заступник сільського голови Євген Романів.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини