Прийом голови РДА: жителів Калущини хвилює земля і майно

опубліковано: 2019.02.15 | Коментарів: 0 | Переглядів: 164

14 лютого голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів провів особистий прийом громадян, у якому взяли участь сільські голови, керівники структурних підрозділів і відділів райдержадміністрації та представник місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час прийому громадяни мали змогу звернутися за допомогою та кваліфікованою порадою у вирішенні питань, що їх турбують. Так, один мешканець звернувся з щодо призначення пенсії, а учасник АТО хоче отримати земельні ділянки, як це передбачено чинним законодавством. Під час прийому йому надали роз’яснення, як скористатися правом на отримання земельних ділянок у власність, повідомляє прес-служба РДА.

Найбільш актуальні питання, з якими звертаються жителі Калущини до голови РДА,  пов’язані із земельними та майновими відносинами. Сьогоднішній прийом також не був винятком. Мешканець одного із сіл поскаржився на сусіда з приводу земельних спорів.

Окрім того, було й колективне звернення, яке стосувалося освітлення вулиць у селі, реформи децентралізації та ін.

Мешканці сіл отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на всі порушені питання, а працівникам структурних підрозділів голова РДА дав доручення оперативно опрацювати звернення громадян.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини