В Університеті Короля Данила побували представники програми Агентства США з міжнародного розвитку

опубліковано: 2019.02.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 109

У рамках переговорів щодо підписання меморандуму про співпрацю, Університет Короля Данила відвідали представники програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID): Беррі Рід, керівник програми DOBRE, Юлія Єсмуханова, заступниця керівника програми DOBRE та Дмитро Коваль, регіональний менеджер програми DOBRE в Західній Україні.

Комплексна допомога програми DOBRE спрямовується на місцевий рівень, програма разом із громадами працює над ефективним управлінням ресурсами, підвищенням якості послуг, стимулюванням місцевої економіки та посиленням залучення громадян до прийняття рішень.

Підвищення добробуту в ОТГ та впровадження механізмів належного урядування сприятиме пришвидшенню процесів децентралізації та поширенню успішних практик на інші громади.

Нагадаємо, студенти факультету архітектури, будівництва та дизайну УКД розробляють проекти для Івано-Франківських ОТГ, а робота із зазначеною програмою дозволить розширити географію можливих проектів.

«На мою думку, можливості, які надає програма Агентства США з міжнародного розвитку, допоможуть студентам підвищити свій фаховий рівень, адже проведення навчань та обмін досвідом є важливими аспектами для майбутніх фахівців!», – зазначає декан факультету архітектури, будівництва та дизайну УКД Михайло Косьмій.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини