Всього зареєстровано 42 кандидати на пост Президента України

опубліковано: 2019.02.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 145

 

7 лютого відбулось друге засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

До Комісії 2 лютого 2019 року громадянин України Петров В.В. особисто подав заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України разом з доданими документами.

Розглянувши зазначені документи, Комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України" та зареєструвала кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України Петрова Володимира Володимировича, 1977 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, продюсера ТОВ "ЛЮМПЕН ПРОДАКШН", безпартійного, самовисування.

Таким чином, станом на 7 лютого 2019 року Комісія зареєструвала 42 кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року: Шевченка І.А., Капліна С.М., Наливайченка В.О., Скоцика В.Є., Садового А.І., Купрія В.М., Мураєва Є.В., Гриценка А.С., Балашова Г.В., Богомолець О.В., Шевченка О.Л., Насірова Р.М., Бойка Ю.А., Ляшка О.В., Корнацького А.О., Вілкула О.Ю., Тимошенко Ю.В.,Добродомова Д.Є.,Мороза О.О., Киву І.В., Кошулинського Р.В., Данилюка О.В., Таруту С.О., Смешка І.П., Богословську І.Г., Зеленського В.О., Габера М.О., Дерев’янка Ю.Б., Безсмертного Р.П., Бондаря В.В., Носенка С.М., Кривенка В.М., Кривоноса С.Г., Ригованова Р.О., Тимошенка Ю.В., Новака А.Я., Журавльова В.М., Порошенка П.О., Кармазіна Ю.А., Литвиненко Ю.Л., Ващенка О.М., Петрова В.В.

Комісія скасувала реєстрацію уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Мороза О.О. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Цушка В.П. та зареєструвала уповноваженого представника вказаного кандидата на пост Президента України у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Марухна В.О.

Окрім того, зареєстровано довірену особу кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. на чергових виборах Президента України Южаніну Н.П. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. на чергових виборах Президента України в 54 територіальних виборчих округах.

Також ЦВК зареєструвала 2 довірених осіб кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та довірених осіб в 22 територіальних виборчих округах.

Окрім того, зареєстровано 5 довірених осіб кандидата на пост Президента України Кривенка В.М. та 2 довірених осіб кандидата на пост Президента України Мороза О.О. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

До Комісії 3 лютого 2019 року громадяни України Павліченко Д.О. та Кононенко В.В. подали заяви разом із доданими документами для реєстрації кандидатами на пост Президента України на чергових виборах Президента України.

Розглянувши подані документи, Комісія встановила їх невідповідність вимогам виборчого закону та відмовила зазначеним особам у реєстрації кандидатами на пост Президента України на чергових виборах Президента України.

Окрім того, до ЦВК 2 лютого 2019 року від представника за довіреністю Вака В.І. надійшла заява про самовисунення кандидатом на пост Президента України Олійника В.М. разом із доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України.

Розглянувши подані документи, Комісія, зокрема, встановила, що справжність підпису Олійника В.М. на заяві про самовисунення кандидатом на пост Президента України не засвідчено в порядку, встановленому законом. У поданих документах відсутні однозначні відомості про місце проживання Олійника В.М. із зазначення часу проживання в Україні.

Водночас до заяви про самовисунення не додано документа про внесення кандидатом на пост Президента України Олійником В.М. у безготівковому порядку на спеціальний рахунок Комісії грошової застави в розмірі два мільйони п’ятсот тисяч гривень.

У зв’язку з цим Комісія окремо звернула увагу, що оскільки кошти, які надійшли на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії від Відомого М.М., Мартиненка О.Ф., Олійника Д.В. та Чорнобильського С.В., було внесено не кандидатом на пост Президента України і не партією, яка висунула кандидата на пост Президента України, вони не є грошовою заставою в розумінні закону, а тому в Комісії немає правових підстав для їх повернення.

Також Комісією встановлено факт неподанння Олійником В.М. декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Окрім того, визнання у передвиборній програмі Олійника В.М. самопроголошених ЛНР та ДНР спрямоване на порушення суверенітету і територіальної цілісності України. Водночас заклики невизнання виборів, що містяться в його програмі, спрямовані на делегітимізацію влади та мають ознаки підриву національної безпеки України.

Також у Комісії виникли підстави для сумнівів щодо справжності поданих документів, у тому числі копії паспорта громадянина України Олійника В.М., а також вільної волі Олійника В.М. самовисуватися кандидатом на пост Президента України.

З огляду на викладене, Комісія відмовила Олійнику В.М. в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України.

Разом з тим ЦВК надіслала до Національної поліції копії документів, поданих Ваком В.І. для реєстрації кандидатом на пост Президента України Олійника В.М., для здійснення перевірки та в разі необхідності вжиття передбачених законодавством заходів реагування.

До Комісії 3 лютого 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Савченко Н.В., висунутої 26 січня 2019 року на Позачерговому З’їзді ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНА ПЛАТФОРМА НАДІЇ САВЧЕНКО".

Розглянувши подані документи, Комісія встановила їх невідповідність вимогам виборчого закону та відмовила Савченко Н.В. у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

07.02.2019 р.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини