У Калуші сумівці вручили подарунки дітям військових

опубліковано: 2019.02.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 183

3-го лютого 2019 року в Центрі художньої творчості дітей юнацта та молоді Калуська МО, СУМ в Україні ім. С. Бандери провела п'яту, акцію Теплом зігріємо серця. Ця акція насамперед показу, який же великий, добрий і люблячий український народ як в Україні, так і за її межами. Хоч і життя розкидало українців по всьому світу та важливим залишається те що в кожного з них у серці горить любов до Бога та України!

Цьогоріч Теплом своїх сердець із юними Калушанами поділилися сумівці Спілки Української Молоді в Америці із осередків Стемфорда, Балтимора, Мигаль, Ірвінгтон, Нью Йорку. Подарунки від ровесників з діаспори вручили сумівці Калуша дітям, батьки яких беруть участь в операції об’єднаних сил, або ж повернулися з бойового посту в зоні АТО. Кожен маленький Калушанин отримав в подарунок СУМівський журнал «Крилаті».

Акція розпочалася із вітального слова світового координатора ТЗС др. Юрка Іляша, він в свою чергу представив друга Володимира Климентія, який офіційно відкрив захід спільною молитвою. Опісля з вітальним, пісенним та віршованим словом виступили вихованці  Центру художньої творчості   та СУМівський ВІГ "Передзвін", який виконав дві патріотичні пісні. Фішкою заходу стала участь, усіх учасників ТЗС в коляді challenge та спільне фото. Ну і звісно фінальний акорд - це роздача подарунків, фото на добру згадку, щира подяка і радість дітей та батьків.  

Варто зазначити, що акцію «Теплом зігріємо серця» члени Спілки Української  Молоді проводять в п’яте. Минулорічна охопила понад 2500 дітей вимушено переселених осіб, які через воєнні дії на сході змушені були покинути свої домівки та дітей військовослужбовців. Загалом за 5 роки проведення акції більш ніж 9000 дітей отримали своїх Миколайчиків.

 

Спілка Української Молоді – молодіжна виховна організація займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі свого гасла «Бог і Україна».

Спілку засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині, з того часу організація поширює свою працю у 12 країнах світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

В основі виховної системи СУМу є теоретичні напрацювання Григорія Ващенка – відомого українського педагога, який вперше розробив систему національного виховання.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини