Калушанка поскаржилася, що фермкрське господарство забруднює екологію

опубліковано: 2019.02.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 191

До міського голови Ігоря Матвійчука звернулася жителька ул. Пилипа Орлика,12 Коцеловська Н. М. Вона поскаржилася на екологічну ситуацію внаслідок витоку гноївки від фермерського господарства РО-МА по вул. Гайдамацька. Тож 5 лютого на вул. Пилипа Орлика провели виїзну нараду під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко. 

У нараді взяли участь представники управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, відділу у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради, земельного відділу міської ради, управління житлово-комунального господарства міської ради та управління Держпродспоживслужби в  м. Калуші.

В ході роботи комісії було проведено огляд території, на якій розташоване фермерське господарство РО-МА по розведенню великої рогатої худоби (більше 50 голів) та виявлено несанкціоноване складування продуктів життєдіяльності тварин неподалік від будівлі, де утримується худоба, що є грубим порушенням природоохоронного законодавства, Правил благоустрою та утримання території міста Калуша та інших нормативних актів.

Представнику власника фермерського господарства рекомендовано надати копії дозвільних документів на земельну ділянку та господарську діяльність для прийняття відповідних рішень.

Першим заступником міського голови Галиною Романко було дано відповідні доручення членам комісії щодо встановлення законності будівництва даної споруди, використання земельної ділянки, наявність дозволів на утилізацію відходів фермерського господарства та притягнення власника до відповідальності за порушення чинного законодавства.

 

 

 

Прес-служба Калуської міської ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини