З митниого посту у Кропивнику у 2018 році переказали до Держбюджету України 558 мільйонів гривень

опубліковано: 2019.02.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 127

 

 

Митний пост «Калуш» Івано-Франківської митниці  знаходиться в будівлі залізничної станції «Кропивник» залізничного цеху ТОВ «Карпатнафтохім».

В 2018 році з цього митного посту до Держбюджету України переказали 558 млн 610 тис. грн митних платежів. Про це повідомляє «Нафтохімік-Калуш».

Таким чином митний пост «Калуш» порівняно з попереднім роком збільшив надходження до державної казни майже на 54 млн грн. У відсотковому відношенні зростання обсягу митних платежів до Дербюджету склало 10,6%.

Як розповідає начальник начальник Михайло Кучак, митний пост «Калуш» забезпечує митний контроль та митне оформлення товарів юридичних і фізичних осіб в місті Калуші та Калуському районі.

Крім того, відповідно до Митного кодексу України, наш пост може за бажанням суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності оформляти й товари підприємств, установ, організацій та приватних підприємців, які зареєстровані та працюють не тільки в Івано-Франківській області, а й будь-якому іншому регіоні країни.

Найбільше послугами калуського митного контролю у минулому році користувались «Карпатнафтохім», «Торгівельний дім «Євротрубпласт», «Таркетт Вінісін», «Вітолюкс», «Гудвеллі Україна», «Сегежа Оріана Україна», «Євробуд Вест Трейд», «Віва Декор» та «Полікем».

Основними товаами, які експортувались є полімери етилену в первинних формах, крафт-папір, продукти, які використовуються для годівлі тварин, деревоволокнисті плити та інші.

До Калуша і Калуського району товари імпортувались в основному з Польщі, Німечини, Росії, Данії, Бельгії, Білорусі, Фінляндії, Італії. А експортувались звідси з митним оформленням у Калуші товари до Польщі, Туреччини, Росії, Румунії, Білорусі, Швеції, Молдови, Литви, Словаччини, Індії та Німеччини.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини