Викорінити звичку сваритися на жінок, що заходять без хустки в храм, пообіцяв предстоятель ПЦУ Епіфаній

опубліковано: 2019.02.03 | Коментарів: 0 | Переглядів: 142

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній заявив, що взявся викорінювати звичку працівників храмів сваритися на жінок, які заходять до православного храму без хустки.

Владика Епіфаній зазначив, що працівники храмів старшого віку роблять різкі зауваження молоді. Утім він намагається викорінювати таку звичку, адже вважає, що приймати людину треба з любов'ю, а не за зовнішнім виглядом.
 

"Ми повинні прийняти її з любов’ю. Вона сама прийде до усвідомлення, що в такому вигляді не можна відвідувати храм", – сказав Епіфаній в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Він також розповів про своє ставлення до сидячих місць у православних храмах, зазначивши, що лавки відсутні через малу місткість приміщень.

"Православна церква не проти лавок у храмах. Але якщо ми візьмемо Михайлівський золотоверхий собор чи інший у центрі Києва храм, якщо ми розмістимо лавки чи стільці, то це автоматично зменшить вдвічі або втричі місткість собору", – сказав Епіфаній.

Він додав, що в сільських храмах з цим «простіше» і в багатьох прихожан є навіть іменні місця.

"Я думаю, що в майбутньому це не буде проблемою і для нас, коли буде вирішене питання в мегаполісах відповідної кількості храмів", – сказав предстоятель ПЦУ, коментуючи можливість сидячих місць у храмах великих міст.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини