Хто став переможцем міської спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів

опубліковано: 2019.02.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 107

  З метою вшанування 101-ї річниці бою під Крутами 30 та 31 січня 2019 року управлінням у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту міської ради в приміщенні фізкультурно-спортивного клубу «Нафтохімік», ліцею № 10 та басейну «Посейдон» було організовано та проведено міську спартакіаду серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та ветеранів АТО.

         До змагань з таких видів спорту, як: стрільба з пневматичної гвинтівки, підтягування на перекладині, неповний розбір та збір автомата Калашникова, волейбол, настільний теніс та естафета з плавання долучилися студенти Вищого професійного училища № 7, Калуського політехнічного коледжу, Калуського коледжу культури та мистецтв та ветерани АТО.

         Переможцями міської спартакіади стали студенти Калуського політехнічного коледжу, друге місце у команди студентів Вищого професійного училища № 7, третє місце зайняла команда ветеранів АТО.

         Переможці та призери міської спартакіади були нагороджені кубками та грамотами управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту.

1

 

Прес-служба Калуської міської ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини