Новонародженій донечкі калушанина Олексія Оніщука потрібна ваша допомога!

опубліковано: 2019.01.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 3290

"Шановні мої друзі, друзі і близькі нашої сім’ї та родини. Сьогодні, як ніколи, просимо Вашого розуміння і допомоги!, — йдеться у дописі

Daryna Bakhovska.

В сім’ї нашого близького друга, в найпрекрасніший період - очікування народження донечки, під час планового УЗД 02.01.2019 року на 29 тижні вагітності, в малятка виявили рідкісне захворювання - пухлину в ротовій порожнині, яка порушувала ковтання дитинки, що призвело до багатоводдя і в подальшому до передчасних пологів. В терміновому порядку сім’я консультувалась з усіма можливими лікарями стосовно лікування та пологів в Україні. Але при наступному УЗД 23.01.2019 було виявлене значне скорочення матки, та рекомендовано терміново виїжджати до Польщі на консультацію та огляд лікаря. В день огляду і консультації 25.01.2019 на світ появилась маленька дівчинка, яка потребувала термінової допомоги. Вже сьогодні 30.01.2019 було проведено операцію по видаленню даної пухлини та взято її на аналіз, результат якого буде відомо наступного тижня. Попередній діагноз - тетранома язика. Прогнози в лікарів є дуже хорошими, динаміка в дівчинки позитивна, зовні більше ніяких ушкоджень.

На даний момент, ще невідомі конкретні суми за лікування, але лише за перебування в лікарні, де проходили пологи, було нараховано 10 000 злотих, а це понад 2 500 тисяч доларів. Зараз сім’я перебуває в лікарні, де проводилась операція. В даній лікарні ціна за один день чистого перебування без ліків, без операції, без будь-яких процедур становить 1250 злотих, що є рівним 350 доларам. Рахунок за операцію і всі процедури ще виставлено не було, але вже є зрозумілим, що звичайній українській сім’ї такі суми є просто непід’ємними.

Велике прохання до кожного з Вас: не проходити повз, а поширити даний пост та доєднатись до збору коштів на допомогу маленькому янголятку. Я впевнена, що об’єднавши наші зусилля та кошти, усі витрати на лікування малечі буде перекрито, і здорова щаслива маленька дівчинка буде тішити серця не тільки своїх батьків, а й кожного з нас!

Номер картки батька: 5168 7427 1034 0211 Оніщук Олексій

 

До посту приєдную фотографії заключення УЗД в Україні. Та заключення лікаря в Польщі після пологів. Усі подальші документи буду додавати згодом".

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини