Івано-Франківські юніори стали випускниками Бізнес-Школи

опубліковано: 2019.01.16 | Коментарів: 0 | Переглядів: 184
 


Днями івано-франківські учні Бізнес-Школи відсвяткували випускний. Одразу 3 групи дітей отримали сертифікати про закінчення навчання.


Майже 2 місяці юні франківчани відвідували заняття Бізнес-Школи. Тут вони вчилися основам економіки та підприємництва. Уроки проводили кращі працівники ПриватБанку, які розказували учням про специфіку роботи банків, історію появи грошей, можливість правильно заощаджувати тощо. На випускному занятті юніори презентували бізнесові стартапи, якими би вони хотіли займатися у майбутньому. Зокрема, Вероніка Фущич планує відкрити нове ритуальне бюро, а Максим Оліградський - фітнес-центр.


“Якщо дитина з раннього віку знатиме, як правильно розпоряджатися власними коштами, вона ніколи не відчуватиме брак грошей у майбутньому, - розповідає Ольга Івасів, керівник напрямку ЮниорБанк. - На заняттях ми даємо не тільки теоретичні основи економіки, а й змогу кожній дитині відчути себе дорослим. Адже правильно спланувати власний бюджет не просто, а діти вже мають знати та розставляти пріоритети. На заняттях ми не тільки вчилися, а й приємно проводили час”.


З січня 2019 року стартує новий набір на безкоштовний курс до Бізнес-Школи, де заняття доступні будь-якій дитині шкільного віку. Щоб стати учасником програми необхідно оформити Картку ЮНІОРА та подати заявку, зателефонувавши за номером 3700, або зареєструватись на сайті ЮніорБанку.


ЮніорБанк – це програма ПриватБанку, яка стартувала у 2009 році для підвищення фінансової грамотності школярів. ЮніорБанк включає в себе декілька програм, зокрема: Бізнес-Школа, екскурсії та бізнес-квести.Тетяна Задер, прес-секретар ПриватБанку,

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини