У Студінці відбувся районний фестиваль різдвяної атрибутики та вертепних дійств “Різдвяна містерія”

опубліковано: 2019.01.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 191

 

У чудовий по-особливому святковий день 13 січня для жителів с. Студінка вже вкотре гостинно відчинив двері районний  фестиваль різдвяної атрибутики та вертепних дійств «Різдвяна містерія», адже які  Різдвяні свята проходять без української колядки та вертепу? На Різдво в кожному домі колядують  та сповіщають про народження  Христа.  Коли уся родина зібралася за святковим столом від хати до хати іде вертеп, лунає  веселий гомін коляди! Так і всі присутні зустрічали на сцені НД с. Студінка цікаві вертепні дійства та слухали стародавні мал відомі колядки.

Дарували своє мистецтво драматичні колективи, учасники гуртків художнього читання та вокальні гуртки, а саме:
- НА вокальний колектив «Талісман» НД с.Студінка кер.Ярослав Цимбалістий,
які відкривали фестиваль піснею «З Новим роком і Рождеством»;
Наступними гостями фестивалю був НА колектив НД с.Вістова, кер.Олександр Новосад, які показали  прекрасне вертепне дійство.

Ще один драматичний колектив завітав на фестиваль з НД с.Верхня,що продемонстрував присутнім справжній різдвяний дух.

 Також завітав до с.Студінка вокальний колектив НД с.Степанівка,кер.Наталія Шпильчин, які потішили усіх присутніх натхненними колядками подарувавши людям чудові побажання та гарний настрій.
Своє мистецтво дарував також драматичний колектив НД с.Завадка, кер. Галина Бохінська, Зразковий аматорський колектив «Калинова Сопілочка» НД с.Верхня разом з кер.Наталією Когут, драматичний колектив НД с.Негівці, кер.Світлана Ільчишин, вокальний клектив «Мелодія душі» НД с.Завій, з керівником Лілією Мина, драматичний колектив НД с.Завій, кер. Світлана Петрів, драматичний колектив НД с.Боднарів, кер. Микола Минай, вокальний дует Ані Семків та Олександра Турлая потішили всіх присутніх Маланкою, гучними колядами, та побажаннями.

А художнь-мистецький колектив НД.с.Студінка, під керівництвм Ірини Юрків, вразили присутніх  яскравим образом та милозвучним вокалом. І на завершення районного фестивалю  «Різдвяна містерія» на сцену вийшов фольклорний колектив НД с.Копанки, під керівництвом Павліни Каблак, які урочисто завіншували всім глядачам на добрий, мирний та щедрий рік.

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини