У Калуші шукають родину для волонтера Корпусу Миру з США

опубліковано: 2019.01.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 110

Проводиться пошук  родини, з м. Калуша  яка прийме волонтера Корпусу Миру з США  для проживання  на період терміном - 3 міс.

Американський волонтер (або волонтерка) буде працювати у Калуській міській раді орієнтовно з кінця жовтня  2019 р.    Всі витрати пов’язані  з проживанням  бере   на себе Корпус Миру США  в Україні. Проживання  волонтера перших 3 місяців в українській сім’ї є  обов’язковою умовою Корпусу Миру.   Спільний побут та щоденне невимушене спілкування з членами родини допоможе волонтерові краще адаптуватись до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати українську мову.     Відтак, вітається вибір   родини що є  зацікавлена у міжкультурному спілкуванні та готова надати необхідну підтримку американському волонтерові, що починає дворічну добровільну службу для розвитку української громади  і  готові прийняти волонтера незалежно від віку, статі, тощо.

            Весною 2019 р.  місто повинен відвідати український  представник Корпусу Миру США в Україні  для ознайомлення з   приймаючою родиною та дотриманням  вимог до житла.   

             Як виняток,  українську приймаючу   «родину»  може представляти 1 людина – «неповна родина».  Такі варіанти є також прийнятні та будуть розглядатись.

             Управління економічного розвитку міста  Калуської міської ради  буде вдячне за надані  Вами  пропозиції для проживання американського волонтера.  Необхідна   окрема кімната у будинку чи квартира  у м.Калуші   (з ліжком ,  шафою для одягу,  столом).  Відстань  до місця роботи повинна складати не більше - 45 хвилин  ходьби у випадках відсутності громадського транспорту. 

         Контакти: тел.  6-52-25, 0509945361,  E-mail:    invest_kalush@ukr.net

Прес-служба Калуської міської ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини