Новицька ОТГ: голова склав присягу, депутати проголосували за секретаря, заступників голови, штат у кількості 44 осіб і розмір зарплати очільника громади

опубліковано: 2019.01.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 1220

У середу, 9 січня, відбулася перша сесія Новицької сільської ради об’єднаної територіальної громади. Їй передували двогодинні консультації депутатів на тему, як облаштувати життя у громаді. Михайло Срібняк, якого на виборах 23 грудня обрали Новицьким сільським головою об’єднаної територіальної громади  закликав залишити політичні амбіції і займатися справами і господаркою, бо часу на повноваження голови і депутатів відведено не так багато — 1 рік і 9 місяців. Кожен депутат мав можливість за бажанням обрати одну із постійних депутатських комісій. Комісії, очевидно, депутати сформують, а також ухвалять бюджет ОТГ на 2019 рік та регламент роботи Новицької сільської ради— на наступному пленарному засіданні, яке відбудеться орієнтовно 16 січня.

Ближче до другої години дня (саме на цей час було анонсовано початок першої сесії) до адміністративного будинку зійшлися новичани, які бажали бути присутніми, приїхали мешканці інших сіл громади. З Підмихайля прибули духовий оркестр та вокальний ансамбль з колядою, які й створили урочистий пролог до першої сесії в ОТГ.

Після спільного виконання Гімну України голова виборчої комісії Марія Осколіп представила голову сільської ради ОТГ Михайла Срібняка.

Михайло Срібняк склав присягу і скріпив її своїм підписом.

 Голова виборчої комісії вручила 26 обраним депутатам посвідчення. Голова Михайло Срібняк подякував виборцям за виявлену довіру і закликав всіх депутатів до єдності і спільної роботи на користь громади.

Відтак голова запропонував на посаду секретаря сільської ради кандидатуру Любові Іванюк, жительки Старого Угринова, наукового працівника музею імені Степана Бандери. Депутати шляхом таємного голосування обрали секретаря з першого разу. 14 проголосувало «за», 11 — «проти», 1 бюлетень був без жодної позначки, тож лічильна комісія визнала його недійсним.

Також Михайло Срібняк запропонував на посади заступників голови сільської ради ОТГ Євгена Романіва (до цього часу він виконував обов’язки Новицького сільського голови) та Ігоря Пробоїва, директора Калуського міського телебачення. Депутати затвердили ці кандидатури. І голова Новицької сільської ради ОТГ ради, і його заступники, і секретар на вибори йшли від партії  «Солідарність» Блоку Петра Порошенка. Ні самовисуванцям, ні тим, кого делегували інші партії, у керівному складі ОТГ місць не дісталося. На сесії утворено Підмихайлівський, Добровлянський, Середньоугринівський старостинські округи. До перших виборів старостами залишаються Богдан Мазур, Тарас Федорів та Василь Кучерак, які були сільськими головами.

Депутати на першій сесії затвердили штатну чисельність — 44 посади. Саме така кількість на перших порах працюватиме в управі Новицької ОТГ. Не виключено, що працівників згодом стане більше, якщо, каже Ігор Пробоїв. буде така потреба.

Також на сесії затверджено умови оплати праці Новицького сільського голови. Розмір його зарплати складатиметься із посадового окладу, доплати за ранг, вислугу років, 50-відсоткової надбавки за виконання особливо важливої роботи та такого ж  розміру надбавки за підготовку розпорядчих документів і їх експертизу та премії у розмірі 75% посадового окладу. Не голосували за це рішення частина депутатів, які пройшли від ВО "Батьківщина", зокрема Оксана Клиса, Марія Василів, а також Тетяна Клебан, яка балотувалася від БПП. 

Треба зазначити, що на першій сесії ради ОТГ депутатам не роздали на руки проекти рішень із жодного питання, яке було в порядку денному. Питання порядку денного теж були оголошені лише під час сесії. Голова сільської ради ОТГ пообіцяв, що надалі зі всіма проектами рішень депутати зможуть знайомитися завчасно, вносити свої пропозиції, правки. Це стосується і проекту бюджету, і регламенту райради, які, як каже Михайло Срібняк, будуть роздруковані  і роздані кожному депутатові. А коли запрацює сайт ОТГ, запевнив голова,  то всі проекти рішень будуть оприлюднені за 20 робочих днів, як цього вимагає законодавство.

Благословили на добрі справи голову ОТГ, заступників і депутатів  священнослужителі о. Богдан Челядин, о. Богдан Заставецький, о. Дмитро Сурак, о. Василь Конечний.

Голова РДА Іван Данів і голова райради Віктор Гільтайчук вручили Михайлові Срібняку сувенірну булаву та побажали успіхів очільникові ОТГ, його заступникам та депутатам Новицької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини