Кардіолог Надія Рогів радить масала-чай

опубліковано: 2019.01.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 427

В цей зимовий час, коли наш імунітет слабне через брак вітамінів в організмі, через перевантаження організму "важкою святковою" їжею, хочу розповісти  про корисний гарячий напій, який зміцнює імунітет та допомагає боротись з вірусами.


Мова  піде про масала-чай ☕️Що це таке?

Чай Масала (буквально "чай зі суміші спецій") — традиційний індійський напій, який готується на основі чаю та суміші пахучих індійських спецій і трав (ця суміш, власне, і називається "масала").

Приготувати в наших умовах цей напій не є складно. Для цього потрібні лише чорний чай (який запарюється традиційно), гаряче молоко, підсолоджувач (найкращим в даний час є мед) і суміш спецій.

Зупинюсь детальніше на складниках суміші спецій. Сюди входять такі інгредієнти (але всі в меленому вигляді): імбир, цинамон (кориця), кардамон, мускатний горіх, гвоздика, перець чорний та пахучий (ангельське зілля), коріандр (всі пропорції спецій можна прочитати в інтернеті і робити суміш за власними смаковими схильностями — не бійтесь експериментувати).

Для тих, хто вранці любить випити каву - цей напій можна готувати на основі кави.
Якщо ви вранці відчули печіння та хрипку в горлі, закладеність носа — це перші ознаки застуди. Рекомендую розпочати свій ранок з такого напою. Гарного всім здоров'я!

Надія Рогів, кардіолог

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини