Кінь, витоптана трава, легкі тілесні ушкодження та штраф

опубліковано: 2019.01.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 603

 

Жителька одного із сіл Калуського району подала до суду на односельчанина, який побив її. Наприкінці року Калуський міськрайонний суд розглянув справу.

 

інка розповіла, що до конфлікту вона була в добрих стосунках з обвинуваченим. Проте 16 липня минулого року його кінь зайшов на її город і витоптав траву. Побачивши ввечері хазяїна коня біля магазину, вона зробила йому зауваження. Претензії чоловікові не сподобалися, тож він зловив жінку однією рукою за верхній одяг, а кулаком іншої кілька разів ударив в обличчя та іншу частину голови. Жінку каретою швидкої допомоги доставили в лікарню.

«Він не просив у мене пробачення і нічого не відшкодував», — зазначила потерпіла у суді. Тож попросила для кривдника суворого покарання.

Проте так як дії чоловіка кваліфікували як умисне легке тілесне ушкодження, а він пообіцяв у майбутньому більше не конфліктувати ні з потерпілою, ні з ким-небудь іншим, суд призначив йому покарання — сплату штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 гривень. Також жінці пояснили, що вона має право подати цивільний позов про відшкодування відповідної шкоди в порядку цивільного судочинства після набрання вироком законної сили, оскільки в межах кримінального провадження нею цивільний позов не подавався.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини