У сільських книгозбірнях Калущини провели заходи, присвячені Степану Бандері

опубліковано: 2019.01.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 308

Степан Бандера: життя, присвячене свободі

У бібліотеці-філії с.Кропивник провели виставку-презентацію історичної постаті «Життя, присвячене свободі» (до 110-річчя від дня народження Степана Бандери). Працівники бібліотеки розповіли маловідомі факти про життя Степана Бандери, який став легендою, символом мужності в боротьбі за незалежність України. Революціонер і політик, рятівник нації, ім’я його й до сьогодні одні називають з любов’ю інші, котрі не знають про нього правди — з ненавистю.

Степана Бандери вже немає між нами, але його дух і його ідеї залишилися живими, як є невмирущою українська нація. Бо пам’ять — нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини і життя країни. Та багато сторінок у нашу історію вписано кривавим і чорним.

У бібліотеці-філії с. Завій (спільно з НД) провели історичну мандрівку «Степан Бандера — герой і провідник». Учасники заходу Юрків Софія, Хацевич Евеліна, Юрків Надія, Міськів Настя, Паращак Роксолана, Бойко Анастасія, Кудла Любомир і Матіїв Тарас зачитували епізоди з життя провідника та взяли участь у вікторині, яку провела завідувачка сільської книгозбірні Ніна Костів.

Цікавими та змістовними були виступи Катерини Воробець та Парасковії Надвірнянської, які читали власні поетичні твори, присвячені героям, що боролися за волю України.

4 січня у бібліотеці-філії с. Перекоси проведено патріотичну годину «Степан Бандера — лицар великих ідей, символ нації», приурочену 110-ій річниці від дня народження Степана Бандери.

«Степан Бандера — це герой ХХ століття, найвидатніший теоретик і лідер національно-визвольного руху, людина-легенда у літописі історії України. Настав час піднести його ім’я по всій вільній Україні, щоб кожна жива душа подякувала Богові за те, що послав нам таку світлу постать в найтемніші часи більшовицького режиму. Саме Бандера врятував честь України і зумів організувати народ на відчайдушну боротьбу за нашу національну незалежність і державність. Бандера підніс український патріотизм до найвищої жертовності. Його гасло: Бог і Україна!» — такими словами розпочала масовий захід бібліотекар Марія Атаманчук. Учасники масового заходу Богдан Якимечко, Микола Клим, Олександр Вількович, Марія Микитин, Ольга та Тетяна Смик, Єлизавета, Маргарита, Ольга та Давид Пилипчуки декламували вірші історично-патріотичної тематики та виконували патріотичні пісні. На завершення патріотичної години бібліотекар провела огляд літератури тематичної виставки: «Життя, віддане Україні».

У НД с.Бабин-Зарічний (спільно з бібліотекою) провели експрес-інформаційну годину до 110-ї річниці з дня народження С.Бандери «Степан Бандера — герой української нації». Ведучі Богдан Дарвай та Галина Петрина розповіли про сторінки життя цього великокого патріота та борця за самостійність України. Учасники гуртка художнього читання Іван Дарвай, Олександр Левицький зачитали тематичні твори. З аудіозапису прозвучали пісні «Отче наш», «На горі, на високій», «Порвстанські мелодії». Доповнила захід експозиційна виставка «Степан Бандера.Сторінки життя».

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини