Головою районної ради обрали Віктора Гільтайчука із БПП,  а заступником – Михайла Матковського із фракції КУНу

опубліковано: 2019.01.04 | Коментарів: 0 | Переглядів: 293

Четвертого  січня на пленарному засіданні 19 сесії Калуської районної ради голова районної ради Михайло Срібняк склав повноваження у зв’язку з обранням його на посаду сільського голови Новицької сільської ради об’єднаної територіальної громади. Депутати також затвердили передавальний акт, відповідно до якого передали Новицькій ОТГ  бюджетні заклади і установи з їх майном, правами і обов'язками.

Питання про внесення в порядок денний про обрання голови і його заступника на сесії озвучив голова фракції КУНу Богдан Дадяк, зіславшись на заяву 16 депутатів. Частина депутатів — Іван Кавчак із фракції ВО "Батьківщина", Сергій Дудинець із фракції Української  партії,  Василь Турчин, фракція УНП — заявили, що про вибори голови райради вперше почули на сесії, не хочуть бути статистами у кулуарних домовленостях—  і залишили сесійну залу. 

Депутати  з числа представників фракцій утворили лічильну комісію для проведення  таємного голосування з обрання голови районної ради та його заступника і встановлення результатів виборів.

Голова фракції Блоку Петра Порошенка  Наталія Олексюк на посаду голови райради запропонувала  кандидатуру свого однопартійця – Віктора Гільтайчука, заступника голови районної ради.   Більше кандидатів на головну посаду у райраді не було. За Віктора Гільтайчука проголосував 21 депутат.

Новообраний голова запропонува кандидатуру Михайла Матковського (члена найчисельнішої фракції райради — Конгресу українських націоналістів) на посаду заступника голови районної ради.

Михайла Матковського підтримав теж 21 депутат.

Голова РДА Іван Данів і Михайло Срібняк привітали Віктора Гільтайчука і Михайла Матковського з обранням. Новообраний голова райради запевнив, що його діяльність на новій посаді буде спрямована лише на благо громад Калуського району.

 Фото прес-служби Калуської РДА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини