Іван Данів вивчав проблемні питання у селах Сівка-Войнилівська і Студінка

опубліковано: 2019.01.03 | Коментарів: 0 | Переглядів: 201

 

2 січня голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів здійснив робочий візит до сіл Сівка-Войнилівська і Студінка.

Тут Іван Данів ознайомився із проблемними питаннями соціально-економічного розвитку сільських громад, побувавши в закладах освіти, культури та медицини.

Із Сівко-Войнилівським сільським головою Оксаною Галкою голова РДА Іван Данів побував у приміщенні амбулаторії, ліцею, дитячого садка та поспілкувався із керівниками установ соціально-культурної сфери.

Визначено перелік першочергових робіт, які необхідно здійснити. Актуальним питанням в амбулаторії є проведення водопостачання. У школі необхідно відремонтувати спортзал, замінити перекриття даху ліцею, вхідні двері спортзалу та ін.

Сільський голова Оксана Галка звернула увагу на необхідність проведення берегоукріплення біля недобудованого моста, що веде до села Мошківці.

У селі Студінка сільський голова Марія Стасюк звернула увагу на ряд таких першочергових завдань, як заміна вікон і дверей у школі; реконструкція системи водопостачання, заміна вікон і дверей в амбулаторії тощо.

Поспілкувавшись з керівниками закладів та сільськими головами Оксаною Галкою і Марією Стасюк, Іван Данів запевнив, що буде сприяти у вирішенні порушених проблемних питань.

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини