Шановні жителі Калущини!

опубліковано: 2018.12.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 143

 

89

 

Щиросердечно вітаємо вас із Новим роком і Різдвом Христовим!     

Традиційно на порозі нового року ми підводимо підсумки пройденого, осягаємо прожитий рік. Для кожного з нас рік, що минає, був непростим, сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень і результатів. 2018 рік подарував нам чимало добрих хвилин, пов’язаних з новими здобутками та звершеннями, новими досягненнями та успіхами. А ті труднощі, які нам довелося долати впродовж року, довели, що спільна праця органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, установ та організацій, підприємців та громад району здатна вирішити будь-які проблеми. 

Проводжаючи минулий рік, хочемо сказати вам, дорогі краяни, слова особливої вдячності та шани за працьовитість і оптимізм, за розуміння та підтримку, за все, що ми зуміли зробити разом.

Попереду – новий 2019 рік, який несе чимало змін для країни та району. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі.

Переконані, що завдяки щоденній наполегливій спільній праці ми не тільки впораємося з усіма випробуваннями, що випали нам в останні роки, але й неодмінно примножимо здобутки та славу нашого рідного  краю та України.

Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді допомагати один одному будувати європейську державу. Нехай 2019 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Хай завжди з вами буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка! Щасливого вам Нового року і веселого Різдва!

 

Іван Данів, голова Калуської райдержадміністрації

Михайло Срібняк, голова районної ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини