“Через поле, через гай іде святий Миколай”. Як у бібліотеках району відзначили улюблене дитяче свято

опубліковано: 2018.12.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 192

Під такою назвою у бібліотеці-філії с. Перекоси (спільно з НД) провели літературні посиденьки: «Через поле, через гай іде святий Миколай». Ведучі заходу Марія Атаманчук та Оксана Німак розповіли про історію виникнення свята. Учасники літературних посиденьок Микола Клим, Богдан Якимечко, Марія Микити, Ольга, Єлизавета, Маргарита та Давид Пилипчуки, Марія Петрів, Анастасія Німак, Анжела Гець читали вірші, прислів’я, розповідали легенди, пов’язані зі святом Миколая, виконували пісні.

У бібліотеці-філії с. Пійло зав. бібліотекою Марія Кухтин проведела району благодійну акцію "Подаруй дитині свято". На свято запросили одиноку маму чотирьохдітей — Мар'яни, Богдана, Михайла та Матвійчика. Читачі бібліотеки читали вірші. Пісні "Ой хто, хто Миколая любить", "Забілів снігами гай, іде Святий Миколай" виконували Вікторія Матюніна та Мар'яна Лисаник. Роль Миколая виконав Владислав Марунчак.

У бібліотеці-філії с. Ріп’янка відбувся дитячий ранок «СвятийМиколай до нас завітай». Ведучі заходу Вікторія Артемович та Зоряна Перегінець розповіли про історію виникнення свята. Вірші про чудотворця Миколая читали Віталій Чупровський, Оксана Шостачко та інші. Пісню «Ой хто, хтоМиколая любить» виконала Андріана Хацевич. Володимир Чупровський (у ролі Святого Миколая) роздав дітям подарунки. Присутні на заході переглянули викладку літератури «Припадім до джерелГосподніх».

«Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай» — у бібліотеці-філії №2 с.Томашівці (Кам’яне) провели свято (ведучі — Мар’яна Семен та Вероніка Сикуринець). Завідувачка бібліотеки Надія Луців розповіла про історію життя святого Миколая. На святі прозвучали пісні «Зима» у виконанні Лізи Козик, «Миколай, Миколай, ти до нас завітай» у виконанні Мар’яни Савчук, а також пісні «Ходить по землі Святий Миколай», «Ой хто, хто Миколая любить» у виконанні учасників свята. На святі були Гноми, Ведмежата, Автомобілі, Їжачок, Шаховий Король, Попелюшка, Зима, Сніговик, Козаки, Чортики, Ангелята та інші казкові герої. Роль святого Миколая виконав Роман Кривошея.. Вірші читали Соломія та Христина Кухар, Іванна та Степан Романів, Богдан та Христина Кузь, Ярослав Дуда, ЛізаКозик, Влада та Олег Сикуринець, Руслана Сикуринець, Саша та Віталій Куземчак, Мар’яна Савчук, Таня Семен, Мар’яна Грабарська, СвітланаТаній, Ірина Самардак, Іванна Чоловська. Убібліотеці організовано викладкуробіт «Святий Миколай, до нас завітай».

У бібліотеці-філії с. Мислів проведено дитячий ранок «Мандрівка Святого Миколая». Завідуюча бібліотеки Люся Куцела розповіла легенди про Миколая, який вважається покровителем усіх бідних і знедолених. Діти розповідали вірші про св. Миколая, в яких просили доброї долі для своєї родини, для України. Всі присутні виконали пісню-молитву "Ой хто, хто Миколая любить". А на завершення отримали солодкі подарунки та переглянули книжкову виставку «Подорож святого Миколая».

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини