Супрун розповіла, звідки можна отримувати інформацію про здоров’я

опубліковано: 2018.12.18 | Коментарів: 0 | Переглядів: 72
 
Дуже важливо сьогодні максимально популяризувати науковий спосіб мислення, особливо в питаннях здоров’я. В океані матеріалів про лікування і профілактику хвороб дуже багато інформаційного сміття. Якщо на нього натрапити та довіритися, можна втратити багато часу, грошей і зазнати непоправних наслідків для здоров’я.
 
Про це у Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.
 
У своєму дописі вона зібрала головні ресурси, де можна читати про питання, які вас цікавлять. 
 

- Національна служба здоров’я Британії (National Health Service) — https://www.nhs.uk/. Можна знайти все — від найпоширеніших хвороб та порад про здоровий спосіб життя — до простого і зрозумілого опису останніх досліджень та їхніх результатів.

- Гарвадська медична школа Гарварського університету (Harvard Medical school) — https://www.health.harvard.edu/. Відповіді на найбільш поширені питання про здоров’я, результати останніх досліджень та корисні поради для всіх.

- Центр з контролю та профілактики захворювань в США (Centers for Disease Control and Prevention) — https://www.cdc.gov/— буквально ВСЕ про здоров’я (поради, статистика, новини, події та можливості).

 

Якщо потрібні цифри по захворюваності чи смертності від різних хвороб, перевірена статистика чи розуміння стратегії, що світ робить, аби подолати ту чи іншу хворобу:

- Всесвітня організація охорони здоров’я (World Health Organization) — https://www.who.int/.

Європейський Центр з контролю та запобігання захворювань (European Centre for Disease Prevention and Control) — https://ecdc.europa.eu/en/home.

Останні цифри по захворюваності чи спалахах інфекційних хвороб в ЄС можна знайти тут:

- Світовий банк (World Bank) — https://data.worldbank.org/. Дані по світу та окремо по країнах, захворюваність, ВВП та безліч інших показників.

Можна більш детально почитати про хвороби, ознайомитись з ґайдлайнами, останніми новинами та можливостями:

Національний інститут охорони здоров’я США (National Institutes of Health) — https://www.nih.gov/ — основний центр США, що займається дослідженням проблем охорони здоров’я та біомедицини. На базі існує ще 27 окремих інститутів та центрів дослідження різних медичних дисциплін. До прикладу, Національний інститут онкології — https://www.cancer.gov/ або психічного здоров’я — https://www.nimh.nih.gov/index.shtml.

- Національний інститут здоров’я Британії (National Institute for Health and Care Excellence) — https://www.nice.org.uk/.

Наостанок — ще один перевірений ресурс — сайт Міністерство охорони здоров'я України — http://moz.gov.ua/. Крім робочих новин, тут публікується багато інформації про здоров’я. 
Якщо у вас немає часу шукати інформацію на сайті — підпишіться на розсилку новин здорової людини від МОЗУ! Для цього потрібно перейти за посиланням і залишити адресу своєї електронної скриньки (https://goo.gl/hq8TGj).

Більшість авторитетних ресурсів публікують інформацію англійською мовою, бо це мова сучасної науки. Тому хороший челедж для тих, хто ще не володіє англійською — працювати над знанням іноземної мови.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини