Одинока старенька із Новиці отримала від “Карітасу” слуховий апарат

опубліковано: 2018.12.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 285

Територіальний центр соціального обслуговування Калуської РДА ще з 2011 року співпрацює з благодійним фондом «Карітас» Івано-Франківської УГКЦ. Одинокі громадяни похилого віку Калуського району неодноразово відчували увагу і турботу до себе з боку працівників благодійного фонду.

І тепер знову у рамках проекту «Покращення якості життя жертв тоталітарних режимів» Благодійний фонд вкотре для підопічних привіз пакунки. Подарунки, а це продукти харчування, солодощі, засоби догляду та гігієни, до Дня Святого Миколая отримали одинокі та самотні особи, які були вивезені в Німеччину в роки ІІ світової війни.

А підопічна терцентру Анастасія Король із с. Новиця, отримала у подарунок слуховий апарат, якого так потребувала.

Керівництво Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Калуського району висловлює щиро дякує Благодійному фонду «Карітас Івано-Франківської УГКЦ», який в цей непростий для нашої країни і для всіх нас час, знайшов можливість надати суттєву і таку необхідну допомогу нашим підопічним, за їхню підтримку і розуміння у вирішенні питань допомоги тим, хто цього найбільше потребує та надіється на подальшу співпрацю в тих чи інших проектах на наступні роки.

Хай віддається добром ваше милосердя. Адже коли береш — наповнюєш руку, а коли віддаєш — наповнюєш серце!

Сплавінська Ольга, відділ денного  перебування організатор культурно-дозвіллєвої діяльності.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини