Представників дільничних виборчих комісій навчали як проводити місцеві вибори

опубліковано: 2018.12.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 107

14 грудня у залі засідань Калуської райдержадміністрації проведено навчання членів дільничних виборчих комісій. На семінарі вивчали питання організації підготовки та проведення перших і додаткових місцевих виборів, які відбудуться 23 грудня 2018 року.

У навчанні взяли участь представники дільничних виборчих комісій з Калуського, Рогатинського, Рожнятівського та Долинського районів.

Семінар проведено у рамках проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізується Центральною виборчою комісією і Міжнародною фундацією виборчих систем  (IFES).

Ключова роль цього заходу – підвищити рівень підготовки дільничних виборчих комісій.

На навчанні йшлося, зокрема, про організацію роботи дільничних виборчих комісій, забезпечення необхідною документацією, підготовка приміщення для голосування, складання протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях. Насамкінець експерти виборчого процесу провели тренінг з приводу підрахунку голосів виборців на дільницях.

Ефективність проведених подібних навчальних заходів, змістовність методичних і навчальних матеріалів та отримання заснованих на міжнародних стандартах консультацій сприятимуть проведенню прозорих та демократичних виборів.

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини