Голова РДА Іван Данів провів нараду із директорами навчальних закладів

опубліковано: 2018.12.12 | Коментарів: 0 | Переглядів: 231

11 грудня голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів провів нараду з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району. У роботі наради взялиучасть голова районної ради Михайло Срібняк, радник голови РДА Лідія Максимяк і в. о. начальника відділу освіти РДА Петро Головчак.

Насамперед голова РДА Іван Данів представив освітянському колективу радника голови райдержадміністрації Лідію Максим’як.

На нараді розглянули питання, що стосуються соціально-економічного розвитку шкіл та навчально-виховних комплексів навчально-виховного процесу та ін. Директори шкіл висловили проблемні питання, що стосується оновлення матеріально-технічної бази, ремонту та ін.

Іван Данів наголосив, що освіта й надалі буде в центрі уваги районної влади, та запевнив, що буде докладати зусиль для вирішення проблемних питань в освітній сфері.

Крім того, голова РДА Іван Данів поінформував директорів навчальних закладів про продовження реформи децентралізації в районі. Зокрема, 13 грудня у селі Голинь за підтримки представників Центру розвитку місцевого самоврядування відбудеться нарада щодо формування Голинської ОТГ.

Очільник виконавчої влади розповів і про те, як район готовий до викликів природи узимку. Наразі відремонтовано вантажний автомобіль - піскорозкидач і трактор. Також за кошти, виділені на утримання доріг, здійснюється закупівля протиожеледної суміші. Наразі закуплено 20 т солі та буде завезено 300 т піску.

Насамкінець голова РДА Іван Данів закликав директорів поінформувати представників громад у населених пунктах району, що в суботу, 15  грудня, в Києві відбуватиметься об’єднавчий собор щодо створення Єдиної Помісної Православної Церкви. З цього приводу з Калуша буде відправлено 3 автобуси.

Бажаючі взяти участь повинні звернутися до деканатів УПЦ КП і УАПЦ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини