Відповідає міністр: чи має дитина прибирати у школі?

опубліковано: 2018.12.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 70

 

Учні можуть прибирати у школі, оскільки це є частиною гігієнічного виховання і підготовки до самостійності. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич у відео спеціального проекту «Правила школи», пише "Освіта".

Разом з тим, міністр наголосила що батькам і вчителям варто знати про деякі обмеження.

«По-перше, першокласники не можуть бути залучені до прибирання. По-друге, існують часові обмеження на цей вид занять для дітей різного віку», - сказала Гриневич.

Якщо батьки категорично проти такого виду діяльності дитини, вони можуть відмовитись, оскільки стаття 43 Конституції України забороняє використовувати примусову працю.

«Для цього необхідно написати заяву на ім'я директора школи про відмову від участі вашої дитини у такий формі роботи. Слід додати, що у школі є посада технічного персоналу відповідно до площі закладу. Тому чистота у школі не може залежати тільки від діяльності вашої дитини, але важливо її навчити не смітити і шанувати чужу працю», - підкреслила Лілія Гриневич.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини