У Калуші провели воркшоп з виготовлення новорічних листівок на ялинку

опубліковано: 2018.12.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 117

У КЗ "Палац культури "Юність" провели воркшоп з виготовлення новорічних листівок на ялинку.


Новий рік – це свято, яке знають, люблять і яке з нетерпінням чекають люди різних національностей. У кожного народу існували й існують свої традиції зустрічі Нового року та своя святкова атрибутика. В Україну звичай прикрашати до свята ялинку прийшов із європейської святкової традиції. Люди вірили, що, прикрашаючи новорічну ялинку, вони задобрюють злі сили. Так і сьогодні, як тільки на землю починає летіли лапатий білий сніг, а на календарі – грудень, ялинка з’являється у кожному домі, і відтоді починає панувати новорічна атмосфера.

Поділитись сімейними традиціями з одягання зимової красуні і зустрічі Нового року, 5 грудня до ПК «Юність» прийшли вихованці студії образотворчого мистецтва «Ракурс» - керівник Юлія Худяк-Мельник.

Оскільки у нас прийнято обмінюватись подарунками або ставити їх під ялинку, діти зробили новорічні подарунки для рідних своїми руками, приклавши свої зусилля і любов. Оперувала творчим процесом талановита художниця – Тетяна Яніцька, яка подала багато ідей для того, щоб у кожного учасника листівка була найкращою.

Тепер ці красиві листівки чекатимуть свого господаря на ялинці аж до Нового 2019 року!

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини