Хто краще знає життєписи наших Героїв: перемогли голинські школярі

опубліковано: 2018.12.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 80

5 грудня у Калуші, в приміщенні політехнічного колледжу проведено міськрайонну інтелектуально-патріотичну гру «Дзвони пам’яті».  

Захід проведено за ініціативи громадської організації «Івано-Франківська обласна спілка членів загиблих, померлих та безвісті зниклих в зоні АТО», за підтримки райдержадміністрації і міської ради та з нагоди відзначення Дня Збройних сил України. Метою є національно-патріотичне виховання та гідне вшанування пам’яті серед старшокласників Калуського району і Калуша.

Почути, як знають учні шкіл біографії Героїв, прийшли родичі тих, кому ми завдячуємо, що Україна вистояла в непростий час… Хоча продожується російська експансія, триває на сході війна, але всі впевнені, що мир з перемогою обов’язково настане…

У заході взяли участь радник голови райдержадміністрації Любомир Білоус, завідувач сектору молоді та спорту РДА Любов Луцан і завідувач методкабінету відділу освіти райдержадміністрації Наталія Мірошник.

У змаганнях взяли участь по троє команд з навчальних закладів міста та району. Завдання складалися з історії життя наших краян  учасників АТО, які загинули за Україну.

Вдома діти добре підготувалися. Під керівництвом вчителів історії учні вивчали життєписи бійців Василя Боднаря, Юрія Пукіша, Павла Ліщинського, Івана Беляєва, Івана Жекала, Сергія Токмакова та Героя Небесної сотні Ігоря Дмитріва.

Брейн-ринг відбувся у вигляді запитань та відповідей. Переможці отримали призи за знання біографій наших Героїв, які віддали життя за свободу та незалежність рідної України. І місце здобула команда з Голинської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – команда з Новицького НВК І-ІІІ ст., а ІІІ місце дісталося команді з Пійлівської школи І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини