Петро Порошенко франківській молоді: ваші орієнтири є одними з найголовніших

опубліковано: 2018.12.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 92

 

 

Петро Порошенко франківській молоді: ваші орієнтири є одними з найголовніших (ФОТО)

У вівторок, 4 грудня, до Івано-Франківська приїхав Президент України Петро Порошенко.

В Прикарпатському національному університеті Глава держави зустрівся зі студентами та викладачами вишу. Зустріч розпочалася зі спільного виконання гімну України президентом і присутніми.

За словами Петра Порошенка, зустріч з молоддю – це завжди щось велике і значне.

“Позиція оцінки дій влади молодим поколінням надзвичайно важлива, аби прокладати курс держави. Саме ваші орієнтири є одними з найголовніших”, – каже Гарант.

Президент поговорив з молоддю на актуальні для України теми. Згадав і Революцію Гідності і нинішню агресію Російської Федерації стосовно України, інформує “Галка”.

Порошенко нагадав присутнім, як 5 років тому саме студентська сила стала рушійною в революції.

“Якраз молодь першою тоді вийшла, бо хотіла жити в Європі”.

Також Президент згадав загиблого на Майдані студента ПНУ Романа Гурика.

“Він один з наймолодших героїв Небесної Сотні. Відтоді і досі вже багато патріотів віддали своє життя за незалежність”, – сказав президент.

Президент України каже, що впроваджений на території деяких областей воєнний стан допоможе протистояти агресії РФ і дати відсіч противнику.

“Запровадження воєнного стану – це та рішучість, з якою ми досягнемо багатьох результатів”, – сказав він.

Крім того, Петро Порошенко зауважив, що всупереч усім скептикам, Україна таки домоглася безвізового режиму з Європою, і це дало змогу наблизитися до європейської родини.

“Це остаточне прощавай комунізму, Радянському Союзу, Російській імперії. Це повернення до нашої європейської сім’ї. Це наше рішення. Я був впевнений що ми зможемо недорого літати всією Європою, – і кількість пасажирів аеропортів, яка постійно зростає, підтверджує мої слова”, – зазначив Порошенко.

Ще Президент наголосив, що завдяки партнерству з ЄС в української молоді з’являється можливість навчатися в одних із найкращих університетів Європи.

“Також важливі зміни зараз проводяться у галузі сільської медицини. Мешканець села, навіть якщо знаходиться у гірській місцевості, далеко від медичнів пунктів, має мати доступ до лікарів. Тому ми впроваджуємо телемедицину. Завдяки їй кожен зможе оперативно отримати консультацію”.

“Де би ви не навчалися, куди б не їхали, – завжди повертайтеся в Україну. Ваші знання, ваш досвід точно потрібні нам. Дорогі студенти, навчайтеся, держава підтримуватиме ваші починання. Наголошую, я твердо вірю у вас, бажаю вам миру. Правда і Господь Бог з нами. Слава Україні!”, – завершив виступ Порошенко.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини