Вчені пояснили, чому діти штовхаються в утробі матері

опубліковано: 2018.12.04 | Коментарів: 0 | Переглядів: 89

Внутрішньоутробні поштовхи на пізніх стадіях вагітності – під час третього триместру – допомагають розвивати деякі області мозку.

Це дослідили науковці з Університетського коледжу і Госпіталю університетського коледжу Лондона, йдеться в журналі Scientific Reports, пише 24 канал.

Вчені вимірювали мозкові хвилі немовлят. Всього у дослідженні взяли участь 19 немовлят у віці двох днів. Вік дитини, точний період, який провела дитина в утробі матері, був між 31 і 42 тижнями.

Дослідники вимірювали ці хвилі у той момент, коли новонароджені смикали кінцівками під час фази швидкого сну.

При русі правої руки дитини мозкові хвилі "загоряються" в лівій півкулі мозку, яка обробляє дотик цієї руки. У недоношених дітей, які в цьому віці повинні ще перебувати в утробі, ці мозкові хвилі найбільші.

Це відкриття припускає, що внутрішньоутробні поштовхи на пізніх стадіях вагітності – під час третього триместру – допомагають розвивати області мозку, що відповідають за чутливість і то, як дитина починає усвідомлювати своє тіло. Швидкі мозкові хвилі, викликані рухом, пропадають до того моменту, коли діти досягають віку декількох тижнів.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини