Анна Бохінська зайняла І місце в обласній конференції

опубліковано: 2018.12.03 | Коментарів: 0 | Переглядів: 366

“Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть” — під такою назвою 23-25 листопада у м. Косів відбулася ІІІ обласна краєзнавча конференція серед учнівської та студентської молоді. Її мета — виховання в учнівської молоді патріотизму, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей нашого народу.

У конференції взяли участь 54 юні краєзнавці з навчальних та позашкільних закладів освіти Косівського, Снятинського, Коломийського, Долинського, Тлумацького, Тисменицького, Болехівського, Рожнятівського та Калуського районів. Вихованці презентували результати власних краєзнавчих досліджень.

Перед початком секційної роботи учасники конференції вшанували пам'ять жертв Голодомору. 
Всі учасники презентували свої пошуково-дослідницькі роботи у трьох секціях:
1.Визначні вчені - етнографи - дослідники рідного краю.
2. Народні ремесла, художні промисли.
3. Фольклор, звичаї та обряди.
Анна Бохінська  - вихованка гуртка “Етнографічне краєзнавство” Калуської філії ОДЦТКУМ (керівник – Бохінська Ірина Володимирівна), виступила із пошуково-дослідницькою роботою на тему «Таємнича сила бабусиних рушників» і зайняла І місце у секції «Фольклор, звичаї та обряди».

Як багато може розповісти бабусина скриня. Саме уній зберігалося найцінніше, найдорожче для кожної людини. Вона допомагає пізнати душу народу, зрозуміти, що рушник не тільки окраса житла українця – це символ чистоти, незрадливості, а найважливіше – наш оберіг.


Для учасників конференції були організовані та проведені екскурсії до Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини.. Побували в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв та в меморіальному музеї І.Пилипейка. 
Завершилась конференція урочистим закриттям та нагородженням переможців.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини