Сьогодні  голова Калуської РДА Іван Данів та голова районної ради Михайло Срібняк здійснили робочий візит до сіл  Новицької ОТГ

опубліковано: 2018.11.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 234

Сьогодні зранку голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів та голова районної ради Михайло Срібняк здійснили робочий візит до сіл, що входять до складу Новицької і Підмихайлівської сільських рад.Тут Іван Данів і Михайло Срібняк ознайомилися із проблемними питаннями соціально-економічного розвитку сільських громад, побувавши в закладах освіти та культури, повідомляє прес-служба Калуської РДА.

Одне з актуальних питань, яке порушували люди підчас зустрічі із головою РДА, стосувалося розчищення доріг та підсипки протиожеледними засобами.

Голова РДА Іван Данів дав доручення відповідним службам розчистити дорогу у Новиці та Зеленому Ярі і здійснити підсипку. Ці заходи були виконані впродовж кількох годин.

Поспілкувавшись з керівниками закладів бюджетної сфери та органів місцевого самоврядування, Іван Данів запевнив, що буде сприяти у вирішенні порушених проблемних питань.

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини