За 400 гривень — три місяці арешту, а за крадіжку з “Карпатнафтохіму” — тисячу гривень штрафу

опубліковано: 2018.11.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 209

За 400 гривень — три місяці арешту...

Саме таке покарання виніс Калуський міськкрайонний суд уродженцю Запоріжжя. Чоловік в кінці липня викрав із дитячого візочка, який стояв у магазині “Маріанна”, що у Калуші на вулиці Київська, дві купюри по 200 гривень.

Проте факт крадіжки зафіксували камери відеоспостереження. І хоча злодій повернув обвинувачуваній гроші, а вона просила його суворо не карати, суд врахував, що в чоловіка вже були проблеми із законом. Так, першого червня цього року за крадіжку Калуський суд уже призначав йому покарання — 1 700 гривень штрафу. Тож цього разу крадія вирішили арештувати. Щоправда, тільки на три місяці.

 

...а за крадіжку з “Карпатнафтохіму” — тисячу гривень штрафу

Днями Калуський міськрайонний суд виніс покарання працівнику ТзОВ “Карпатнафтохім”, який вирішив збагатися і викрав із цеху виробництва етилену та поліетилену, в якому працював, майже 15 кг сировини “WHITE 8160”.

Гранули білого кольору чоловік сховав у саморобний жилет. Проте вранці його із викраденою сировиною затримали працівники ТзОВ “Охоронне Агенство “Антарис”. Завдана шкода підприємству — 1178 гривень.

Суд враховував щире каяття крадія та активне сприяння розкриттю злочину та призначив йому штраф у розмірі 90 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Наразі це 1530 гривень.

Ілюстрація — із сату pixabay.com

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини