Іван Данів запевнив учасників АТО, що допоможе з облаштуванням дороги до масиву, де учасникам АТО виділили земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків

опубліковано: 2018.11.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 76

Сьогодні, 9 листопада, голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів відвідав мікрорайон Хотінь, що в Калуші, де учасникам АТО виділили земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків.

До голови РДА звернулися члени правління громадської організації «Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на Сході України імені Романа Шухевича» з проханням допомогти їм в облаштуванні центральної дороги. Іван Данів на місці оглянув, які роботи потрібно здійснити.

Під час зустрічі з учасникми АТО та членами їх сімей голова райдержадміністрації Іван Данів запевнив, що допоможе в облаштуванні центральної дороги та дороги, яка веде до території, де наразі уже розпочали захисники України будівництво своїх помешкань.

Завершуючи зустріч, Іван Данів наголосив, що керівництво району завжди готове до постійного діалогу з учасниками антитерористичної операції для вирішення будь-яких їх проблемних питань.

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини