Водія фури, який в Калуші пошкодив обмежувач висоти, оштрафували

опубліковано: 2018.11.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 58

Сьогодні, 08 листопада 2018 року о 10.35 год. у м. Калуші по вул. Михайла Грушевського, водій вантажного автомобіля марки Рено, пошкодив обмежувач висоти.

Як було встановлено, водієм виявися 55 річний громадянин Б., на якого складено адміністративний протокол за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року), та постанову за ч.1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів) та вилучено посвідчення водія.

УВАГА. Калуська поліція інформує та застерігає водіїв вантажних транспортних засобів, не порушувати Правила дорожнього руху та не заїжджати у центральну частину міста Калуша великогабаритними транспортними засобами. Інакше, порушників буде притягнено до адміністративної відповідальності.

 

Калуський ВП ГУНП

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини