У Калуші 30 школярів взяли участь в освітньому проекті «Школа успіху»

опубліковано: 2018.11.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 88
44

У Калуші 30 школярів взяли участь в освітньому проекті «Школа успіху»

 

З 29 жовтня по 1 листопада за підтримки KlitschkoFoundation школярі взяли участь в освітньому проекті «Школа успіху. Калуш». Його мета – допомогти молоді розвинути у собі лідерські здібності і віднайти своє покликання у професії.

Упродовж чотирьох днів учасники проекту мали можливість послухати лекції різних спікерів, відвідати найкращі університети Івано-Франківська та ознайомитися із нафтохімічним виробництвом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

На відкриття освітнього проекту «Школа успіху. Калуш» завітали заступник міського голови Любов Максимович та начальник управління освіти Ірина Люклян, які провели з учасниками надзвичайно вмотивований профорієнтаційний діалог. Також учасники «Школи успіху» мали можливість попрацювати в групах, отримати практичні навички, поспілкуватися з успішними людьми, серед яких були:Оксана Кулик, практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, Володимир Брусков,спікер з ораторського мистецтва,Віталій Жилак, співзасновник e-Com, маркетолог, керівник ГО «Освіта для нас»,Руслан Шмаков,комерційний директор ПП «РІО-ТРАНС»,Михайло Вовк, засновник та головний організатор фестивалю автомотоавіатехнікиDriveforLifeFest та генеральний директор компанії VovkCreativeGroup, Галина Когут, представник ТОВ “Калуський бізнес-центр”, Андрій Найда, директор ТОВ “Калуський трубний завод”.

На четвертий день в учасників була можливість відвідати три найпрестижніші ВНЗ Івано-Франківська: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Івано-Франківський національний медичний університет. Там для них провели цікаві інтерактиви та лекції, надали профорієнтаційні послуги.

Все це було б неможливим без злагодженої роботи команди проекту, яку формували: Гривнак Дмитро, Борисевич Олег – учні Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, Гаврилів Богдана – учениця Калуського ліцею №10, Солецький Павло – учень Коломийської гімназії імені Михайла Грушевського, координатор проекту Гриців Іванна, методист Калуського міського методичного центру та адміністрації ПК «Мінерал». Велику підтримку молоді для реалізації даного проекту надали Калуська міська рада та управління освіти міста Калуша, а всі витрати взяло на себе ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ”.221199887733446655

 

 

Прес-служба управління освіти Калуської міської ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини