Вихованці ЦХТДЮМ ще раз довели, що вони найкращі!

опубліковано: 2018.11.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 73

У суботу 3 листопада у Буковелі відбувся VI Міжнародний фестиваль-конкурс творчої учнівської та студентської молоді « Буковельський ЗіркаФест», де Калуш  гідно представили вихованці гуртка театрального мистецтва «Браво» ( керівник Любов Джуган) центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.

Юні артисти змагалися у номінації « Розмовний жанр» і вибороли всі найвищі нагороди. За літературну композицію « Я люблю Україну » нагороджені дипломом першого ступеня, пам’ятними медалями та кубком. Івасів Костянтин та Адамовська Марта, яка була дебютантом на даному конкурсі  також отримали дипломи першого ступеня і пам’ятні медалі. Хацевич Софія виборола почесне друге місце. А Луцан Даниїл захопив увагу суддів своєю оригінальністю і акторською майстерністю за що і отримав Гран-Прі конкурсу у номінації  «Розмовний жанр».Керівник Любов Джуган була нарогоджена Почесною грамотою від організаторів конкурсу за високий рівень підготовки вихованців.

Того ж дня танцювальні  зали  міста Хмельницького підкорювали вихованці зразкового театру танцю «Фламінго» ( керівники Наталія Маланчук , Тетяна Сабодаш ) центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. 

На  чемпіонаті  України з сучасної хореографії «ART DANCE 2019 » вони стали золотими чемпіонами . Згідно положення , тільки золоті чемпіони мають право представляти своє місто на фінальному чемпіонаті «ART DANCE 2019» у місті Києві, який відбудеться у травні, де демонструватимуть мистецтво сучасної  хореографії  найкращі колективи України.

Два перші місця судді заслужено віддали юним хореографам, які зачарували їх постановками та технікою виконання і на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі сучасної хореографії « Кубок Західної України». Всі учасники ЗТТ « Фламінго» були нагороджені грамотами та пам’ятними медалями. А керівники Наталія Маланчук та Тетяна Сабодаш подяками за  високі досягнення в розвитку сучасної хореографії України.

 

Прес-служба Калуської міської ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини