Марія Куневич — срібна призерка Чемпіонату України

опубліковано: 2018.11.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 50

З 29 по 31 жовтня у м. Львові відбувся Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів, в якому брали участь понад 800 спортсменів з усіх областей України. Двоє вихованців Калуської ДЮСШ “Сокіл” теж взяли участь у змаганнях.

У ваговій категорії до 60 кг калушанка Марія Куневич посіла друге місце, поступившись, на жаль, у фіналі, хоча усі попередні сутички виграла з очевидною перевагою.

Впродовж трьох хвилин на борцівському килимі йшла вперта боротьба за бронзову медаль у ваговій категорії до 46 кг між одеським спортсменом та калушанином Андрієм Ковальчуком. Але у важкій сутичці калушани поступився з незначним рахунком і зайняв почесне п’яте місце.

За здобуте друге  місце на Чемпілнаті України з боротьби самбо вихованку Калуської ДЮСШ “Сокіл” нагороджено дипломом та срібною медаллю Міністерства молоді та спорту України.