Небезпечний Різдвяний флешмоб

опубліковано: 2018.11.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 123

У соціальних мережах набирає популярності небезпечна ініціатива під назвою “Різдвяний флешмоб”.

Його суть зводиться до того, щоб ділитися з незнайомими людьми особистими даними дитини, відправляти один подарунок, а отримувати одразу сім.

У поліції попереджають: це піраміда, що становить загрозу для безпеки дітей. Під час флешмобу батьки повинні відправити абсолютно незнайомим людям особисті дані дітей – ім’я, адресу, вік і навіть невеликий опис дитини (нібито для того, щоб можна було вибрати подарунок для конкретної дитини).

Поліція закликає батьків не вестися на такі хитрощі та не брати участі в подібних акціях. Якщо хочете порадувати дитину, самі купіть їй подарунок. Користі від цього буде значно більше, ніж від того, що ви поділитеся даними дитини з незнайомими людьми, зазначають у поліції.

Піраміда – це система, за якої прибуток отримує тільки організатор і перші учасники за рахунок інших. На пострадянському просторі піраміда отримала популярність завдяки створеній Сергієм Мавроді фінансовій системі МММ. Учасники МММ у результаті втратили мільярди рублів

 “У цьому Різдвяному флешмобі не можна виявити конкретного організатора, який міг би нажитися за чужий рахунок, проте ця акція особливо небезпечна, оскільки ви не знаєте, в чиї руки потраплять дані ваших дітей і з якою метою вони будуть використані”, – попереджають у поліції.

Джерело: DELFI.lv

Джерело: https://cheline.com.ua/news/society/politsiya-poperedzhaye-batkiv-pro-nebezpechnij-rizdvyanij-fleshmob-41171?fbclid=IwAR0rx3HopqEZ7LyGOJn6wYWZFTrBsBtgvtmuupkWmEq6L1itSy92QaY8KxQ 
© Чeline | cheline.com.ua/

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини