Обіцянки уряду: в Україні громадяни з низькими доходами будуть забезпечені субсидією

опубліковано: 2018.11.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 68

В бюджеті прописана норма про відшкодування виплат за комуналку та формула, за якою можна буде вираховувати розмір субсидій.

Обіцянки уряду: в Україні громадяни з низькими доходами будуть забезпечені субсидією

У грудні 2018 року український уряд запланував підвищення прожиткового мінімуму, який враховуватиме обов'язкове надання субсидій для соціально незахищених громадян. Так, мінімальні пенсії будуть збільшені до 1497 грн (з 1435 грн), а розмір аліментів - до 1626 грн (з 1559 грн). Відповідно, виплати пенсіонерів, які залежать від «мінімалки», також підвищаться. Про це йдеться у бюджеті України на 2018 рік, інформує UkrMedia.

В уряді також пояснили формулу, за якою буде вираховуватися розмір субсидій для громадян з низькими доходами.

«У формулі розрахунку розміру субсидії також фігурує прожитковий мінімум. Середньомісячний дохід на одного члена сім'ї ділять на два прожиткових мінімуму, множать на 15% і на загальний дохід сім'ї. Отримана сума - обов'язковий платіж за комуналку, а решта повинна покрити субсидія», - повідомляється в документах.

Підкреслюється, що заплановане підвищення мінімалки не повинно вплинути на купівельну спроможність населення, так як в формулі підрахунку підвищень фігурував коефіцієнт інфляції.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини