Суд призначив покарання керівнику банку, жителю Калуського району, який привласнював депозити клієнтів

опубліковано: 2018.10.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 82
Калуською місцевою прокуратурою підтримано  публічне обвинувачення  у кримінальному провадженні за  ч. 5 ст. 191 КК України відносно жителя Калуського району, у якому здійснювалось спеціальне досудове розслідування і спеціальне судове провадження (in absentia).
Слідством встановлено, що житель Калуського району, обіймаючи посаду керівника структурного підрозділу банківської установи, керуючись корисливими мотивами, з метою незаконного збагачення за рахунок банку, порушуючи встановлений порядок розірвання депозитних договорів клієнтів, неодноразово вносив до клієнтської бази неправдиві відомості про клієнтів банку, а саме, без їх відома вказував свій номер телефону, що давало можливість самому отримувати смс-повідомлення, які банк відправляв нібито клієнту і таким чином приховував факт вчинення злочину. Після цього, без відома та доручення клієнтів, замовляв, оформляв та отримував платіжні картки на їх ім’я, на які за допомогою програмних комплексів банку, таємно здійснював безготівкові перекази депозитних коштів з рахунків клієнтів, які в подальшому знімав у банкоматній мережі банку м. Калуша та звертав на свою користь.
 
Прокуратура довела вину обвинуваченого у вчиненні ним зазначеного кримінального правопорушення.
 
Вироком Калуського міськрайонного суду вказану особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, та з конфіскацією всього належного йому майна.

Калуська місцева прокуратура

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини