“Телефон довіри” прокуратури Івано-Франківської області

опубліковано: 2018.10.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 65

Генеральна інспекція Генеральної прокуратури України інформує, що з метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків в органах прокуратури України в Генеральній прокуратурі України, прокуратурах областей та міста Києва функціонують «телефони довіри» та скриньки «електронної пошти довіри».

Інформацію на «телефон довіри» та скриньку «електронної пошти довіри», які функціонують у прокуратурі Івано-Франківської області, отримує працівник управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції генеральної прокуратури України, дислокований безпосередньо в прокуратурі Івано-Франківської області.

У період тимчасової відсутності відповідального працівника забезпечена технічна можливість приймання вказаної інформації.

Якщо Ви бажаєте повідомити інформацію стосовно корупційних правопорушень, вчинення працівниками прокуратури Івано-Франківської області інших ганебних вчинків, Ви можете зателефонувати на «телефон довіри» (0342) 75-02-06, або надіслати повідомлення на «електронну пошту довіри» - korrupcia.frankivsk@gp.gov.ua. Вказана інформація, у тому числі й анонімна, приймається на «телефон довіри» - у робочий час щодня з 09.00 год. до 18.00 год. (окрім вихідних), а на «електронну пошту довіри» - цілодобово.

Зазначена контактна інформація висвітлена на офіційних веб-порталах Генеральної прокуратури України та прокуратури Івано-Франківської області, у розділі «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ».

Калуська місцева прокуратура 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини