Стали відомими подробиці з життя прикарпатки, яка зарізала свою дитину

опубліковано: 2018.10.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 98

Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що вчора, 15 жовтняна Богородчанщині мати зарізала новонародженого сина. Жінка народила хлопчика на території свого домоволодіння, після чого, взяла до рук ножа та нанесла немовляті близько чотирьох ударів в область шиї, що спричинило смерть.

Як виявилося, це була вже п’ята вагітність жінки, яку вона приховувала від родичів та сусідів, інформує УНІАН з посиланням на сюжет ТСН.

Великий живіт прикарпатка пояснювала хворобою, тому в поліції припускають, що позбутися дитини вона планувала завчасно.

Сховати тіло малюка від чоловіка жінка не встигла, й він шокований наказав викликати поліцію. Чоловік підозрює, що дитина могла бути не від нього, тому вона й приховувала від всіх свою вагітність та вбила немовля. Родичі розповідають, що жінка не хотіла народжувати й двох останніх дітей. Однак, у селі кажуть, що, попри її схильність до алкоголю, діти завжди були доглянуті та нагодовані. Найстаршій доньці подружжя 6 років, наймолодшій – рік.

Чому вбила дитину, породілля досі не пояснила ані родичам, ані поліції. Зараз вона перебуває під вартою у лікарні. Завтра жінці обиратимуть запобіжний захід. Якщо її визнають осудною, їй загрожує до 5 років позбавлення волі.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини