У Франківську пройде Всеукраїнський форум ветеранів АТО

опубліковано: 2018.10.11 | Коментарів: 0 | Переглядів: 260

У четвер, 11 жовтня, відбулася прес-конференція міської та обласної спілок учасників АТО. Вони анонсували проведення Всеукраїнського ветеранського форуму у Франківську.

Голова Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв розповів, що Франківськ вперше прийматиме Всеукраїнський форум ветеранів АТО. До міста приїдуть бійці з 16 областей України, також чекають підтвердження ще з трьох областей, пише Галка.

“Це буде свого роду інформаційна платформа, ми зможемо поспілкуватися та обмінятися досвідом”, – говорить Андріїв.

На захід також запросять міністра охорони здоров’я, міністра соціальної політики, а також міністра туризму.

Атовець Андрій Фармуга розповів, що зараз існує велика проблема з працевлаштування ветеранів, тому на захід запросять айті-компанію та інші спілки ветеранів, які розкажуть про свою роботу.

Бійцям покажуть український фільм про АТО – ” Позивний Бандерас”, у зйомках якого брали участь велика кількість ветеранів.

“Знімальна група дала можливість взяти їм участь у зйомках та відчути себе потрібними”, – зазначає Фармуга.

Голова осередку Яремчанської спілки учасників АТО Юрій Туманов розповів, що для учасників заходу влаштують екскурсію туристичним Яремчем.

“Даний форум має допомогти вирішити проблеми хлопців, які є в кожній області. Наша спілка відкрита для всіх, і раді будемо бачити кожного”, – говорить Туманов.

Захід відбудеться 27-28 жовтня у Яремче. Під час заходу відбудеться презентація проектів та ініціативи спілок Дніпра, Київ, Вінниці, Одеси та інших.

Пр

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини